ukraina_news_01

Знайдемо аргументи для Президента, щоб не продавати землю і знизити тарифи

19:36 16.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що за підтримки суспільством «Батьківщини» на парламентських виборах, політична сила готова буде об’єднатися із командою нового Президента та іншими демократичними силами у ВРУ для подальшої співпраці на користь здійснення змін в Україні, але при цьому «зможе знайти аргументи», аби не продовжувати неприпустимі кроки щодо інтересів українського суспільства, які підтримує команда Президента.

«Якщо наша команда буде поряд із командою Президента, то ми не допустимо розпродажу сільськогосподарської землі, неприпустимих реформ в системі охорони здоров’я і невиконання судового рішення про зменшення тарифів для людей», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Сьогодні» на ТРК «Україна».

За словами політика, саме продаж сільськогосподарської землі, продовження так званої «медичної реформи» і несправедливі тарифи – є принципово неприйнятним для «Батьківщини», але саме ці позиції відстоює команда нового Президента. Попри це, «Батьківщина» буде наполягати на захисті інтересів людей. Саме тому важливо, щоб сьогодні нові політичні сили мали можливість об’єднатись із такими командами як «Батьківщина», щоб перейняти досвід управління країною.

«Вважаємо, що ми зможемо знайти аргументи, щоб переконати команду Президента у протилежному до їх позиції, і я переконана, що все буде добре», – завершила політик.