_APM4768

Знеціненням гривні і падінням банків влада знищила українців

14:01 10.06.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що нинішня влада через знищення банків в Україні і знецінення національної валюти фактично фінансово знищила населення України.

«Зниження курсу гривні втричі – це ядерна фінансова кнопка, яку щодо України вже натиснули і на цьому безпрецедентно заробили. Адже автоматично в валютному вимірі падає рівень життя, втричі зменшується заробітна платня, утричі зростають ціни в гривні», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Харкові і зауважила, що за останніми даними ООН, за межею бідності опинилися 60% людей.

Парламентарій акцентувала, що падіння банків напряму пов’язано із непрофесійними, злочинними і свідомо спланованими діями нинішньої влади, при якому відбулось падіння понад 85 банків. Крім того, влада здійснила злочинну і корупційну оборудку навколо Фонду гарантування вкладів.

«Коли впали 85 банків, у яких весь середній клас зберігав копійки і заставляв майно, відкрився Фонд гарантування вкладів, який очолює бізнес-партнер Порошенка. І із 450 млрд грн всього об’єму грошей вони оцінили майно лише на 90 млрд грн», – обурено зауважила вона.

Юлія Тимошенко сказала, що натомість Фонд мав би переоцінити відповідні активи відповідно до реальної ринкової вартості і повернути гроші середньому класу, чого не було зроблено.

«Якщо майно вартістю у 450 млрд грн вони оцінили у 90 млрд грн, то порахуйте, скільки вони поклали собі у кишені?»,- знову акцентувала політик.

Юлія Тимошенко також нагадала, що подала до НАБУ детальне викладення фактів всіх махінацій щодо Фонду гарантування вкладів.