newsOne_00092

Зниження тарифів для людей – це іспит для Президента

18:56 18.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що питання зниження необґрунтованих тарифів для людей стане іспитом для нового Президента Володимира Зеленського на предмет того, чи готовий він діяти в інтересах громадян України. Разом із тим «Батьківщина» пропонує кроки для зниження тарифів, і готова реалізувати їх у разі потужної підтримки її команди суспільством на парламентських виборах.

«Питання зниження тарифів – це великий іспит для нового Президента. Йому слід розібратись у тому, чому український газ продають за завищеними тарифами, а також знайти винних через силові структури, у які він призначить нових голів. Це буде великий іспит і тест, чи дійсно він готовий навести лад в державі: чи стане він на сторону людей, чи на сторону олігархічної системи», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».

newsOne_00091

Політик нагадала, що команда Президента напередодні заявила, що тарифи для людей знижувати не планують. На її переконання, це слід «знати людям, коли вони найближчої неділі будуть іти на виборчі дільниці». Натомість якби дійсно Президент хотів знизити ціну на газ, то він на основі рішення суду за позовом Ю.Тимошенко, заветував постанови уряду про підвищення ціни на газ, а крім іншого скористався б своїми повноваженнями щодо призначення частини членів НКРЕКП.

«Але Президент цього досі не зробив. Це означає, що тут щось не так», – застерегла вона.

Парламентарій також вкотре акцентувала, що необґрунтовані тарифи повинні перестати бути «інструментом знищення української економіки і родинних бюджетів», а причетні до корупційної оборудки на тарифах повинні понести кримінальну відповідальність, серед них – уряд на чолі із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністр економіки, міністр палива та енергетики, керівник НАК «Нафтогаз України» і персонально Президент України Петро Порошенко.

«Причетні до незаконного підвищення тарифів для людей повинні відповідати за Кримінальним Кодексом України. Якщо ніхто не буде відповідати, то для всіх наступних політиків – молодих, нових чи старих – це буде сигналом того, що у людей може забирати все, і не нести відповідальності», – впевнена Юлія Тимошенко.

Голова Партії ВО «Батьківщина» закликала українців не втрачати надії, тому що добитись зниження тарифів для населення – цілком реально.

«Саме тому у новий парламент слід приводити ті політичні сили, які реально розуміють як це зробити, а також знають, як правильно домовитись із МВФ, не порушуючи інтереси людей. І люди повинні дивитись, хто має політичну волю ці тарифи знижувати. «Батьківщина» завжди стояла на захисті інтересів людей», – завершила Юлія Тимошенко.