newsone_005

Зниження тарифів, захист с/г землі, скасування медреформи – забезпечимо це у разі підтримки людьми

20:05 15.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після підтримки українським суспільством її команди на парламентських виборах, «Батьківщина» готова приступити до втілення у життя покрокового плану дій для перебудови і відновлення країни, і готова працювати спільно із командою Президента Володимира Зеленського у питаннях, які відстоюють інтереси громадян України.

«Команда «Батьківщина» зможе реально втілювати в життя настанови наших громадян, і кожен ваш голос за нас – це голос за зниження тарифів, збереження сільськогосподарської землі і проти її продажу великим корпораціям, за скасування медичної реформи, а також за збереження і розвиток України», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».

За словами політика, «Батьківщина» готова підтримати команду нового Президента, але буде твердо відстоювати інтереси громадян України щодо яких із командами «Слуга народу» і «Голос» має принципові розбіжності – це питання відкриття ринку сільськогосподарської землі, продовження нинішньої медичної реформи, і питання збереження неприпустимої тарифної політики.

«У нас є низка питань, які нас роз’єднують повністю і щодо яких у нас категорично різні позиції. Ми – проти продажу землі, медичної реформи і тарифної політики», – зауважила вона і додала, що попри рішення суду за її позовом проти уряду, Президент досі не наклав вето на постанову уряду щодо підвищення ціни на газ, що у інакшому б разі мало б знизити тарифи для людей.

Також Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що якщо партія «Слуга народу» за результатами парламентських виборів набере самостійну більшість у парламенті, то це означатиме, що «в руках однієї людини буде тотально зосереджена вся влада», і тому «вся відповідальність за ситуацію в країні буде лежати на одній людині – чинному Президентові Володимиру Зеленському».

«Йому буде важко. А тому раджу новому Президенту, навіть якщо він набере сам 250 чи 300 голосів, щоб він утворив максимально велику коаліцію із проукраїнськими, продемократичними і проєвропейськими силами, тому що це захистить від помилок, втрати часу і розподілить відповідальність на велику команду людей, які можуть професійно управляти Україною. Як на мене, найбільш правильній варіант – це коаліція «Слуги народу», «Голосу» і «Батьківщини», тому що ми можемо наповнити цю команду реальним знанням», – завершила парламентарій.