newsone_005

Слід розрізняти мету зовнішніх впливів та дбати про націнтереси (ВІДЕО)

20:21 15.05.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що нині щодо України здійснюється зовнішній вплив, проте це питання слід розділяти на такий позитивний аспект як підтримка США, ЄС чи МВФ, та негативне зовнішнє управління як то бажання отримання певної вигоди частиною великих транснаціональних фінансових олігократій за сприянням корумпованого керівництва України.

«Я би розділила питання зовнішніх впливів на підтримку, і негативний аспект – як то бажання отримання вигоди. Як приклад, ми маємо Угоду про асоціацію між Україною і ЄС, співпрацюємо із МВФ, у України також є сильні друзі – США, ЄС і інші країни, які підтримали нас проти зовнішньої агресії Росії. У цьому випадку я категорично не розглядала би це як елементи якогось зовнішнього управління, адже мова іде про солідарність і бажання допомогти Україні проходити тяжкий шлях становлення», – сказала Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne».

У той же час за словами політика, водночас існують «ті, хто хоче на Україні грубо і цинічно заробити», як приклад «це частина великих транснаціональних фінансових олігократій», які користуються ресурсами і можливостями України за сприянням представників нинішньої державної влади.

«Ці утворення, як великі відгодовані акули плавають у глобальному просторі, не мають стосунку до жодної країни світу, але мають сильні апетити. І коли в глобальному просторі з’являється слабка жертва, яка має слабке, неінтелектуальне і корумповане керівництво, яка також знекровлена війною і неправильно ухваленими рішеннями – то вона якраз і стає здобиччю», – алегорично пояснила політик.

Юлія Тимошенко також акцентувала, що команда «Батьківщина» за підтримки українського суспільства має намір «зруйнувати кланову систему всередині країни», але також зараз також важливо «говорити про такі ж самі структури ззовні, які бачать Україну як легку наживу і здобич».

Політик також наголосила, що відповідно до різних опитувань, понад 70% українців вважають, що щодо Україні здійснюється зовнішнє управління.

«Всі відчувають, що зовнішнє управління є, що ні Уряд, ні президент, ні НБУ – не приймають самостійних і чітких рішень», – підкреслила Лідер Партії ВО «Батьківщина».

Парламентарій також закликала українців до того, аби бути пильними, уважно розбиратись у ситуації всередині і ззовні країни, та згуртуватись навколо захисту країни.

«Існує думка, що українцям з усіх сторін хочуть лише допомогти, поставити на ноги та зробити сильними конкурентами. Але кожна нація чи транснаціональна корпорація думають про себе, свої інтереси, можливості і валові продукти», – сказала вона.

«А про Україну може дбати лише українська нація. Ми повинні про себе дбати самостійно і з тим розумінням, що ми як конкуренти нікому в світі не потрібні, і ми повинні чітко дати звіт самим собі: лише ми самі можемо працювати у своїх інтересах і робити себе сильними», – пояснила політик.

Юлія Тимошенко сказала, що Україна для становлення має всі необхідні ресурси: заможні надра, родючу землю, технологічні розробки, вигідне транзитне розташування, а за рейтингами ООН перебуває на 6 місці за рівнем освіти, тому «ми повинні взяти своє життя у свої руки, і ні на кого не покладатись».