_APM3324

Зовнішнє управління – це узурпація суверенітету України

12:52 04.06.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що щодо України здійснюється зовнішнє управління через керованих і підконтрольних українських високопосадовців, внаслідок чого відбувається фактична узурпація суверенітету України.

«Сьогодні глобальні клани світового фінансового простору вдерлись в наш НБУ, міністерства і відомства, і мінімум на 60% узурпували суверенітет України. Така політика зовнішнього управління проводиться через маріонеткове керівництво України», – сказала Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами парламентарія, коли мова іде про зовнішнє управління країною, не йдеться про партнерів України, в тому числі США чи ЄС, адже самі ці дружні до України міжнародні партнери повсякчас стоять на захисті країни.

«Всі, хто сидить у політичних колах і за політичними партами у парламенті, чітко знають про те, що мова не йде про друзів України – США і ЄС», – наголосила вона.

Саме тому Юлія Тимошенко закликала вжити всіх можливих засобів, аби зупинити саме ту негативну політику, яка здійснюється щодо України.

«Якщо ми не припинимо цю «доброзичливість», яка руйнує Україну в тому числі через маріонеток в парламенті, то у України не буде майбутнього», – застерегла парламентарій.