newsone_009

Звертатимемось до суду щодо несправедливих виплат пенсіонерам

20:23 15.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщина» звертатиметься до суду із позовом щодо незаконного здійснення виплат українським пенсіонерам на рівні нижчому, аніж передбачено законами України.

«У середу, 17 липня, ми йдемо до суду із позовом, адже для 71% пенсіонерів в Україні не доплачують пенсії до рівня 3094 грн, розмір яких встановлено законом. І ми виграємо цей суд», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».

Політик пояснила, що Конституцією України та законами України затверджено прожитковий мінімум, що складає 3094 грн, нижче якого держава не може платити заробітні плати і пенсії, в той час як нині в Україні 71% пенсіонерів отримують виплати менші, аніж встановлений законом прожитковий рівень.

«Тому що Гройсман і Порошенко не виконували закон про мінімальну пенсію. Вони її не платили, а за рахунок цього відмивали гроші із бюджету», – зазначила вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також наголосила, що таку неприпустиму ситуацію із соціальним забезпеченням громадян України повинен взяти під контроль новий Президент України.

«Сподіваюсь, що Президент проведе ці перевірки і реально притягне причетних до відповідальності», – зазначила Юлія Тимошенко.