_APM0696

Звертаємось до ГПУ із заявою про злочин щодо блокування руху залізничного транспорту (ОНОВЛЕНО)

17:16 10.09.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що звертається до Генеральної прокуратури України із заявою про злочин щодо блокування руху залізничного транспорту, а саме, потяга «Перемишль-Київ», і закликає прокуратуру втрутитись у ситуацію щодо перешкоджання в’їзду Міхеіла Саакашвілі на територію України.

«Від імені всієї команди народних депутатів, опозиційний проєвропейських і демократичних сил у парламенті звертаємось до Генерального прокурора України із заявою про злочин щодо затримки руху залізничного транспорту, що є порушенням Кримінального Кодексу України», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу у м. Перемишль.

Політик закликала Генерального прокурора України негайно втрутитись у ситуацію.

«Генеральний прокурор України, який стоїть сторожі Конституції, має втрутитись у ситуацію, і потяг повинен бути відпущений до України», – повідомила вона.

Парламентарій також сказала, що безпосередньо президент України Петро Порошенко надав «протизаконний наказ затримувати потяги і не пускати людей в Україну», а тому Генеральна прокуратура «повинна відреагувати на таку ситуацію».

«Потяг повинен бути відпущений до України, всі мають потрапити на територію країни, а вже потім слід з’ясовувати, хто має і які саме документи», – акцентувала вона.

Разом із тим Юлія Тимошенко, коментуючи ситуацію під час прямого ефіру на телеканалі «NewsOne», обурилась тим фактом, що нинішня влада також здійснює протизаконні дії із блокуванням руху транспорту на пункті перетину кордону «Шегині».

«Все це без сорому робить президент України! Він дає розпорядження зупиняти рух потягів, робити неправдиві заяви про начебто мінування контрольно-пропускного пункту, стягує сили Нацгвардії та прикордонників. Отже, до людей ця влада ставиться, перепрошую, як до власних холопів!», – обурилась Лідер Партії ВО «Батьківщина».

Парламентарій також підкреслила, що такі цинічні дії нинішньої влади паплюжать репутацію України в очах світової спільноти.

«За цими подіями стежать сотні журналістів із країн Євросоюзу, європейські та інші демократичні уряди. Президент соромить Україну на весь світ!» – різко сказала Юлія Тимошенко.

На думку політика, такі дії з боку президента України є неприпустимими, а тому необхідно законними засобами домогтися, аби нинішня влада залишила владні кабінети. І лише за умов принципово нової «стратегії трансформації країни», суспільство отримає шанс на побудову України для власних громадян.

«Чим швидше ця влада піде у політичне небуття, тим швидше країна буде позбавлена від корупціонерів та інших злочинців», – зазначила Юлія Тимошенко.

Під час брифінгу у м. Львів Лідер Партії ВО «Батьківщина» подякувала громадянам України, які виступили на підтримку Міхеіла Саакашвілі, і виступили на захист демократичних цінностей в Україні.

«Я хочу подякувати усій українській громаді, яка була сьогодні на кордоні, приїжджала на пункти пропуску, дивилась телебачення, писала в Інтернеті і підтримувала, тому що лише український народ може робити докорінні фундаментальні зміни. І лише об’єднавшись разом і спільними зусиллями – ми зможемо здійснити зміни», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу.

Юлія Тимошенко сказала, що сьогодні в Україні панує «корумпована диктатура», проте народ України ніколи «не дозволяв над собою збиткуватись і знущатись».

«Український народ завжди був сильним, переконливим і здобував перемогу», – додала Лідер Партії ВО «Батьківщина».