_APM3146

Звертаємось із заявою про злочин президента щодо корупційних статків

11:49 04.02.2019

Кандидат в Президенти України, голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що звертатиметься до Національної агенції з питань запобігання корупції з заявою про злочин щодо заробляння корупційних статків чинним президентом України Петром Порошенком.

«Публічно і офіційно звертаюсь до Національної агенції з питань запобігання корупції із заявою про злочин, яка зобов’язана скласти протокол про корупцію, адже президент України Петро Порошенко як високопосадова особа, користаючись своїми владними повноваженнями, заробляє на країні кошти», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

За словами політика, протягом 2017 року президент України Петро Порошенко на тлі тотального зубожіння власних громадян збільшив власні доходи в 82 рази, і частина із цих коштів була здобута «у вигляді відсотків з тих грошей, які він дає в борг країні».

«Це злочин президента! Президент України Петро Порошенко за рік в 82 рази збільшив свої доходи на тлі крайньої бідності людей, а частину своїх доходів збільшив на тому, що під час війни і розрухи дає свої особисті кошти під відсотки. Це – неприпустимо», – обурилась вона.