55853464_831278857226285_5885322750028939264_n

Звертаюсь до жінок – захистимо Україну від бруду і зробимо її зразком моральності

22:39 28.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала українських жінок об’єднатись і спільними зусиллями захистити Україну від «бруду, фальшу, приниження і дискредитації», щоб країна стала зразком моральності і успішності в усьому світі.

«Хочу звернутись до всіх жінок в Україні: я знаю, як ви важко живете, тому давайте заради наших родин, дітей і онуків захистимо Україну від бруду, фальшу, приниження і дискредитації, і поставимо країну на найвищий п’єдестал моральності і успішності в Європі. Переконана, що саме так і буде», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Політик наголосила, що нині доведеним є той факт, що саме жінки можуть витримувати екстремальні життєві навантаження, бути мудрими і розважливими, і поряд із цим «у власних родинах і у суспільстві тримати високу планку любові, моральності, відношення до людей як до людей, а не як до якогось непотребу».

Юлія Тимошенко зазначила, що вона йшла на виборчу президентську кампанію з тим, щоб започаткувати в країні чесну, позитивну і конструктивну дискусію щодо того, як має виглядати Україна після президентських виборів, і аби кандидати у Президенти «більше ніколи не поливали один одного брудом, не принижували, не використовували страшні із християнської точки зору технології», чого насправді не відбулось.

«Мені шкода, що знову дискусія була переведена із правильного напрямку у приниження кандидатів у Президенти», – сказала вона.

Водночас Юлії Тимошенко зауважила, що протягом президентської кампанії відвідала всю Україну, з одного боку почувши від людей їх проблеми і вимоги до нової влади, але з іншого боку – відчула їх готовність до правильних змін в країні.

«Я побачила сильних людей, повних оптимізму і бажання боротись за своє життя. І на їх запитання дала чітку і зрозумілу відповідь: Україна буде мирною, справедливою, сучасною і заможною країною. Так буде, я в це вірю», – завершила політик.