678dfgf

Звільнення Зураба Аласанії – спроба контролю медіа-простору напередодні виборів

12:46 01.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України пов’язане з виборчим процесом та наміром чинного президента України Петра Порошенка взяти під контроль медіа-простір України, і зокрема завдяки цьому залишитись на другий президентський термін.

«За інформацією, яка лунає з різних джерел, Аласанію звільнили за те, що він не показав з’їзд «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», і за те, що на каналі працюють журналісти-розслідувачі, які можуть реально хоч трохи правди говорити суспільству», – сказала Юлія Тимошенко у Полтаві під час зустрічі з редакторами і журналістами місцевих видань.

На її переконання, цей факт є кричущим прикладом порушення свободи слова, і прикладом того, «як тримати журналістів і канали в такій потужній узді».

«Те, що це робиться під час виборчої кампанії, і те, що це робиться так грубо, просто демонструє факт того, що президент перейде всі червоні лінії для того, щоб будь-яким чином поновити себе на 2-й термін», – додала вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» переконана, що президент і його оточення готуються до фальсифікації виборів, не лише придушуючи свободу слова і узурповуючи телеканали, а й іншими методами.

«Сумно, що протягом 5 років після Революції Гідності іде масштабне розчавлення навіть тих маленьких паростків демократії, які були досягнуті дуже важкою роботою громадянського суспільства та опозиційних політичних партій», – зазначила Юлія Тимошенко.