_APX7579

Звільнити Україну від окупантів – найголовніше завдання для мене

19:30 06.07.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із директором Євразійського центру ім. Діну Патричіу «Атлантична рада» (Atlantic Council), колишнім Послом США в Україні Джоном Гербстом.

Політики обговорили ситуацію в Україні, зосередившись на питаннях, пов’язаних з агресією Росії проти нашої держави та допомогою світової спільноти для відновлення миру в нашій державі.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко подякувала США за підтримку та наголосила на необхідності продовжувати політику санкцій проти РФ до повернення Україні окупованого Донбасу та анексованого Криму.

_APX7598

«Завдання України і всього цивілізованого світу – зупинити агресію, розв’язану путінською Росією проти України, та звільнити від російської окупації Крим та Донбас», – наголосила Лідер Партії.

За її словами, для цього потрібно діяти спільно і продовжувати співпрацю з США у кількох напрямках, мова іде, передусім, про те, щоб посилювати економічний і політичний тиск на Кремль через санкції такої сили, яка примусила б Росію до миру і припинення війни, а також посилювати дипломатичний тиск на Росію і поглиблювати військово-технічне співробітництво для того, щоб українська армія була оснащена і організована за найвищими стандартами, що включає в себе створення ефективної системи протиповітряної оборони, відродження військово-морських сил і зміцнення можливостей протистояти наземному вторгненню.

«Звільнити територію України від окупантів – це найголовніше завдання для мене та моєї політичної сили», – наголосила Юлія Тимошенко.

Зі свого боку Посол Джон Гербст наголосив, що США підтримували і підтримуватимуть незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Окрім того, йшлося про проведення реформ в Україні та боротьбу з корупцією.