_APM1382

Звіт уряду – політичні кулуарні танці і боротьба за право грабувати країну

14:15 16.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що виступ прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і членів Кабміну зі звітом про діяльність уряду відсутній у порядку денному через тіньові кулуарні домовленості, які нині тривають між окремими політичними гравцями.

«Я не вірю, що дві третини залу парламенту чекають звіту прем’єр-міністра про те як живе, чи швидше – не живе країна. Адже все це – політичні кулуарні танці, коли одна частина політикуму на чолі із президентом України хоче зняти Гройсмана, а частина – запобігає цим речам», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу після Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Парламентарій нагадала, що фракція «Батьківщина» ніколи не була учасником відповідних «тіньових ритуальних танців», а тому некоректно буде прогнозувати щодо того «хто у тіні за лаштунками переможе».

«Але що точно відомо, що боротьба іде виключно за право грабувати країну, а не за право наведення порядку в державі. І мені байдуже, яке прізвище буде у прем’єр-міністра при цьому президенті, тому що всі вони будуть носити одне прізвище і покривати одні і ті самі схеми», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що питання щодо виступу прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і членів Кабміну зі звітом про діяльність уряду не обговорювалося на Погоджувальній раді керівників фракцій і голів парламентських комітетів, і крім того, відповідний звіт поки що не запланований у порядку денному Верховної Ради України.

«А тому слід дочекатись, коли відповідне питання з’явиться у порядку денному, і тоді фракція «Батьківщина» публічно дасть інформацію щодо цього», – підсумувала політик.