Тимошенко 2014

Ззовні готується атака для зриву виборів

20:16 30.04.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що дестабілізація ситуації на сході України є однією частиною планів Росії зі зриву президентських виборів, які мають відбутися 25 травня.

“Сьогодні російські спецслужби розкидали по всьому Інтернету такі листівки, що треба піднімати народ, треба валити всіх, владу, захоплювати в Києві приміщення і дестабілізувати країну. Коли наші фахівці перевірили джерело цих Інтернет-листівок, то виявилося, що на 97 відсотків вони йдуть з території Російської Федерації. Це говорить про те, що атака готується, вони хочуть зірвати вибори 25 травня, але ми їм цього не дозволимо”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні під час зустрічі з мешканцями Рівного на майдані Незалежності.

Лідер партії “Батьківщина” наголосила, що на даний момент в Україні відкриті всі виборчі дільниці, кандидати в президенти проводять виборчу кампанію, але на цьому фоні сепаратисти активізують свої дії. “Сьогодні намагаються відстрілювати колишніх керівників областей, які не підтримали сепаратизм та референдуми по відокремленню територій від України. Але я можу твердо сказати, що ці сепаратисти, про яких говорять, це куплені за гроші тітушки, які боролися проти Майдану. Вони сьогодні їх підтягнули і використовують як живий щит”, – вважає вона.

Юлія Тимошенко зазначила, що сепаратистів, які вдаються до захоплень адміністративних будівель, умовно можна розділити на декілька груп. “Перша група – це прямі спецпідрозділи ГРУ Росії, друга група – це воєнізовані люди, які є громадянами України, спортивної статури, але вони за гроші знаходяться там і імітують сепаратизм. Третя група, яка там є, це – п’ята колона, сімя Януковича, ті люди, які сьогодні фінансують окремі групи, що приєднуються до сепаратистів і до спецслужб ГРУ”, – пояснила лідер партії “Батьківщина”.

Кандидат в президенти підкреслила, що проводила переговори у Луганську та Донецьку з іншими групами людей, які приєдналися до незаконних дій за іншими підставами. “Це люди, які, вибачте, трохи заплуталися, вони прийшли тому, що їх не влаштовує соціальна-економічна ситуація і вони прийшли просто в якості підтримки. І з цими людьми я веду перемовини, щоб вони залишили всі приміщення і залишили спецслужби Росії без підтримки”, – підкреслила Юлія Тимошенко.