НОВА МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

18:55 23.01.2019

Якісна безкоштовна освіта

Освіта та наука – це наш пріоритет та основа для відродження величі України у глобальному світі.

Українці матимуть змогу здобувати якісну освіту, яка стане доступною для кожної дитини, незалежно від розміру статків її батьки. Для цього розроблено принцип «гроші ходять за дитиною».

Держава вкладатиме в освіту кожної дитини стільки, скільки потрібно для організації навчального процесу на найвищому рівні.

Ми відродимо професійно-технічну освіту, яку практично зруйнувала чинна влада.

Гідна стипендія для студентів, щонайменше на рівні реального прожиткового мінімуму, стане першочерговим завданням для нової влади.

Гарантована робота для молоді

Щоб українська молодь після закінчення університетів та профтехучилищ гарантовано отримала роботу, ми пропонуємо запровадити податкові переваги для підприємств, які наймають на роботу молодих фахівців. Таке стимулювання успішно діє в багатьох країнах світу.
Роботодавці, які забезпечуватимуть молодь першим робочим місцем, отримуватимуть від держави субсидії або зниження податків.

Можливості для створення власної справи

Ми створимо для молоді всі умови для започаткування та розвитку власного бізнесу.

У комерційних банках створюватимуться бази успішних бізнес-планів для малих підприємців, під які молодь зможе отримати мікрокредити без застави лише під 3% річних, щоб почати власну справу. Ця система буде забезпечена спеціальним законом і програмою Національного банку України.

Наша робота буде направлена на підняття рівня економіки, рівня заробітних плат, стимуляції підприємництва і мікрокредитування.

Відсутність житла для більшості українців залишається проблемою №1. Близько 80% молодих людей не мають власного помешкання.

Доступні кредити на житло

Ми розробили конкретні кроки для вирішення житлової проблеми в Україні.

Перший крок. Кредити на купівлю житла надаватимуться без першого внеску і без застави, під спеціальне страхування ризиків.

Другий крок. Іпотечні кредити передбачатимуть доступну ставку – 3% річних. Цього можна буде досягнути завдяки стабілізації економіки і приборканню інфляції.

Третій крок. Кредити на купівлю житла будуть довготривалими, від 10 до 30 років, щоб кожна родина змогла розрахувати свої сили і виплачувала щомісяця посильні суми.

Люди нарешті отримають можливість придбати своє житло. До того ж, новий механізм житлового кредитування підніме будівельну галузь і створить тисячі додаткових робочих місць.

Гідна заробітна плата

У сучасному світі заробіток є одним із найбільших стимулів для міграції інтелектуальних і сильних людей. Тож поступове підвищення оплати праці дозволить підвищити платоспроможність українських громадян, створити внутрішній ринок збуту, зупинити масову трудову еміграцію, та загалом стане основою для зростання економіки України.

Інструментами для підвищення середньої зарплати стануть нова стратегія для Національного банку, руйнування бюджетних корупційних схем та фінансових пірамід, боротьба з офшорами.

Допомога при народженні дитини

Після президентських виборів ми повернемо українцям виплати при народженні дитини, які були запроваджені урядом Юлії Тимошенко.

Допомога молодим батькам складатиме 50 тисяч гривень за першу дитину, 100 тисяч гривень – за другу і 150 тисяч гривень – за третю і кожну наступну дитину в родині.

Завантажити програму дій кандидата в Президенти НОВА МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА (.pdf).