НОВА СОЦІАЛЬНА ДОКТРИНА

18:41 23.01.2019

Нові можливості для кожного

Нова соціальна доктрина – це побудова принципово нової якості життя українців: від соціальних стандартів, охорони здоров’я та освіти до культури, мови, екології та безпеки.

Справедливі тарифи

Ціна на український газ для населення буде знижена щонайменше вдвічі у перші тижні після інавгурації нового Президента України.

Це відновлення справедливості в усіх її вимірах.

Ми спрямуємо газ українського видобутку на потреби людей. Буде реформовано НАК «Нафтогаз України» та скасовано державне регулювання ціни на газ.

Можливість такого зниження прорахована фахівцями і підкріплена цифрами. Це – реально.

Зниження ціни на газ потягне за собою зниження тарифів на опалення і гарячу воду.

Запобігання еміграції

Нашою національною метою є забезпечення повної самореалізації людини та створення умов для повернення українців додому.

Після зміни влади ми приберемо всі бар’єри і корупційні репресії для підприємців. Ми дамо можливість українцям, які заробили за кордоном і вкладають в Україні гроші в свій бізнес, робити це безперешкодно, чесно і ефективно.

Справа повернення людині щастя, спокою, впевненості, віри у завтрашній день стане питанням національної безпеки держави, гарантією права нашої нації на буття.

Тому ми створимо нові порядки і правила життя: це мир та надійна система безпеки, сильна економіка, гідний рівень життя людей, молодіжна політика, робочі місця і достойна оплата праці, освіта, нова пенсійна реформа, соціальний захист, культура, здоров’я, екологія.

Новий економічний курс зупинить масову еміграцію українців. Наша країна стане сильною і конкурентною у світі – люди захочуть жити і навчати своїх дітей в Україні.

Добробут

Нова влада забезпечить поступове зростання заробітних плат громадян і вже за 5 років доведе їх до європейського рівня – понад 1000 доларів США.

Буде кардинально змінено механізм нарахування пенсій. Новий порядок базуватиметься не на збільшенні пенсійного віку, а на заміні радянської солідарної системи сучасною персоніфікованою.

Ми переглянемо всю систему соціального захисту та відновимо дію скасованих за останні 4 роки законів, які підтримували найменш захищені категорії українців.

Освіта

Адекватні норми витрат на освіту кожної дитини, відродження системи професійної технічної освіти, модернізація учбових закладів осучаснення стипендій та гідні зарплати для вчителів – це основні пріоритети нової влади в галузі освіти.

Модернізувати та розвинути національну систему освіти допоможе збільшення витрат на навчання кожної дитини.

Освіта має бути безкоштовною на всіх рівнях.

Ми зробимо так, що всі навчальні заклади отримають самостійність в організації учбового процесу та зможуть раціонально витрачати кошти.

Наша команда поверне престиж професії вчителя. Державною стратегією стане створення таких умов, за яких кожен вчитель віддано працюватиме, а не «думатиме, як прогодувати свою сім’ю». І з огляду на це будуть встановлені гідні зарплати.

Витрати на освіту мають розглядатися не як соціальне благо чи тяжкий обов’язок, а як інвестиції у людський капітал, запоруку конкурентоспроможності держави та національної безпеки.

Підтримка молоді

Після президентських виборів буде запроваджено комплексну програму підтримки молоді, яка передбачатиме збільшення стипендій, мікрокредитування власного бізнесу, низькі кредити на житло та фінансову допомогу при народженні дитини.

Розмір стипендій буде не меншим за реальний прожитковий рівень.

Підприємствам, які залучатимуть до роботи молодих фахівців, надаватимуться податкові знижки.

Молодь зможе отримати мікрокредити для започаткування власної справи без застави під 3% річних і під готовий бізнес-план.

Буде запроваджено житлову програму для молоді: через іпотечні кредити, без застави і першого внеску, щонайменше на 10 років, з державним ринковим страхуванням.

Ми повернемо гідні виплати при народженні дитини: на першу дитину – 50 тис. грн, на другу – 100 тис. грн, а після народження третьої і більше – сума сягатиме 150 тис. грн.

Страхова медицина

Страхова медицина – єдиний шлях реформування української системи охорони здоров’я, враховуючи, що нині наш бюджет не здатний на 100% фінансово забезпечити надання якісних медичних послуг для всіх громадян України.

Обов’язкове медичне страхування супроводжуватиметься новою податковою системою – із суттєвим зниженням ставки та кількості податків. Усе має бути збалансоване – податки будуть значно меншими, ніж обов’язкове страхування, яке виникне додатково.

Ми зможемо дати людям шанс лікуватися якісно.

Культура

Українська культура отримає гідне фінансування і стане справжнім дипломатом нашої країни у світі.
Ми осучаснимо культуру та дамо їй нове дихання.

Українська мова ствердить своє абсолютне домінування в Україні – вона підтримуватиметься у всіх без винятку сферах життя.

Ми не дамо зруйнувати міжконфесійний мир, який є в Україні. Нова влада зробить все для ствердження в нашій країні єдиної помісної православної церкви та захистить її в законний спосіб.

Буде втілено в життя програму з реставрації та збереження замків і храмів України, буде добудовано Мистецький Арсенал та модернізовано музеї.

Ми створимо новий Український Інститут з розгалуженою системою культурних українських центрів у світі, а також Фонд фінансування перекладів іноземними мовами перлин української культури. Держава надаватиме підтримку українському Інституту книги.

Україна стане «вільною культурною зоною».

Завантажити програму дій кандидата в Президенти НОВА СОЦІАЛЬНА ДОКТРИНА (.pdf).