_APM1722

Возродим санаторно-курортную отрасль путем решения комплексных проблем

18:53 11.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після її перемоги на чергових виборах Президента України санаторно-курортні заклади отримають належний розвиток і підтримку, а українці – доступні оздоровчі послуги високого рівня, адже Новий курс України як системний і всеохоплюючий документ вирішує комплекс питань у різних галузях життя країни.

«Україна має безмежні ресурси, зокрема такі діаманти як оздоровчі курорти – Трускавець та Моршин. І всі знали, що тут можна отримати не лише оздоровлення, але якісну і всеохоплюючу медичну допомогу. Але те, що ми почули про стан справ із курортами – це вже є наслідком комплексних проблем в Україні», — сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із санаторними працівниками Трускавця, Східниці та Моршина.

_APM1695

За словами політика, нині вся фінансово-економічна політика держави призвела до того, що Україна за останні 10 років увійшла в десятку найбідніших країн світу, а українці, «які хотіли б нормально жити, лікуватись на вітчизняних курортах, вчити і виховувати своїх дітей – не мають такої можливості».

«Головна проблема у тому, що Україна може запропонувати безліч товарів і послуг, але у людей відсутні гроші, щоб за це заплатити», — констатувала вона.

Народний депутат також обурилась тим, що нині також готуються спеціальні рішення Міністерства охорони здоров’я України, щоб «оздоровчі санаторно-лікувальні заклади зробити готелями». «Цей шлях – недопустимий», — різко сказала вона.

Юлія Тимошенко також вказала на те, що нині «закрито притік інвестицій ззовні через війну в Україні».

«Війна зменшила кількість людей, які їдуть з-за кордону і хочуть отримати санаторно-курортне лікування в Україні. Причина у тому, що вони – бояться», — сказала вона.

Кандидат у Президенти України наголосила, що сьогодні слід вирішувати комплекс питань, а саме: піднімати рівень життя людей, стабілізувати і зміцнювати українську гривню, підвищувати народжуваність, зупиняти війну, трудову міграцію, помилкову фінансову і економічну політики, а також зупиняти хаос у системі управління країною.

«Саме тому, Новий курс України – це комплексний і всеохоплюючий документ того, як з першого дня піднімати і ставити на ноги Україну, оздоровлювати всю систему, давати Україні зовсім інший фінансово-економічний поштовх для нового життя», — сказала вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що відповідний покроковий план дій протягом перших 100 днів нової влади дозволить вирішити найбільш важливі для суспільства питання – зниження тарифів для населення, провадження належної медичної, пенсійної і податкової реформ, а також змінити неприпустиму політику НБУ.

«За три роки ми відчуємо іншу систему економічного дихання, а за п’ять років – покажемо результат, на який чекали не одне десятиліття. Я точно знаю, що це спрацює», — запевнила політик.