army7

Батальйон “Батьківщина” отримав спорядження на 5,5 мільйонів гривень

16:18 24.08.2014

Сьогодні бійці 34-го батальйону територіальної оборони “Батьківщина”, котрі нині перебувають на передовій військових дій на сході України біля м. Костянтинівка одержали від народних депутатів від “Батьківщини” Андрія Кожем’якіна,  Олександра Дубового та керівників штабу Руху Опору дві бойові машини БРДМ та БЛТМ, джип Grande-Cherokee, мікроавтобус Mersedes-Printer, два тепловізори з поширеними можливостями, тридцять радіостанцій, десять аптечок НАТОвського зразка, 300 палаток, 12 дизельних генераторів, 11 прицілів нічного бачення,  ретранслятор для рації, засоби особистої гігієни, одяг, воду, продукти харчування на загальну суму біля п’яти з половиною мільйонів  гривень.

“На жаль, так сталося, що Юлія Володимирівна сьогодні не змогла приїхати, ми планували разом з нею це зробити, і вона просила мене передати вам вітання з Днем незалежності, побажати вам всього найкращого, а головне – перемогти і вижити. Передала вітання вашим сім’ям та всім тим, хто чекає і сподівається на те, що ви скоро повернетесь додому”, – звернувся до бійців батальйону заступник керівника фракції “Батьківщина” Андрій Кожем’якін.

Депутати привітали бійців з Днем незалежності України, подякували їм за мужність та патріотизм і за те, те, що не шкодують свого життя заради перемоги.

“Україна пишається вашими мужністю та патріотизмом. Нехай Господь береже Вас у боротьбі з окупантами. Ворог вже знає, що українці – це непереможна нація. Перемога за нами, бо з нами правда”, – наголосив  Андрій Кожем’якін, спілкуючись з військовими.

Депутати  та військові  вшанували хвилиною мовчання пам’ять Володимира Рибака, керівника горлівської міської організації ВО “Батьківщина”, закатованого російськими найманцями. 17 квітня він хотів повернути державний прапор України, який окупанти зняли з адмінбудівлі. Через любов до Вітчизни та повагу до українського прапора вороги викрали патріота і закатували до смерті.

“Ми зараз знаходимося неподалік від місцевості, де жив та захищав Україну наш товариш і однопартієць Володимир Рибак. Він був справжнім патріотом і став однією  з перших жертв війни на сході України. Його  та багато інших найкращих синів та доньок України за любов до свободи та країни закатували наші вороги. І ми маємо зробити все, щоб ці втрати не були марними”, – зазначив Андрій Кожем’якін.

Куратор батальйонів територіальної оборони “Батьківщина” та “Рух Опору” та представник штабу Руху Опору Павло Патерецький наголосив, що це не перша допомога бійцям, які боронять Україну на Сході і поінформував, що незабаром батальйону будуть доставлені ще одна бронемашина, тисяча аптечок НАТОвського зразка, сто НАТОвських шоломів високого ступеню захисту та інші речі, необхідні бійцям батальйону. Він нагадав, що в  зоні АТО боронять незалежність нашої країни два батальйони територіальної оборони, створені Рухом Опору, який організувала лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Окрім цього, за час проведення АТО народні депутати   від фракції “Батьківщина”  та обласні партійні облорганізації ВО “Батьківщина”  вже відвезли бійцям найсучасніше військове спорядження, засоби індивідуального захисту, автомобілі  одяг, воду, продукти харчування  на суму біля двадцяти п’яти мільйонів гривень. Гроші  були зібрані представниками партійних осередків ВО “Батьківщина” в усіх регіонах України.