_APM3879

Бійці “Батьківщини”: дитяча підтримка нас береже

10:27 16.12.2014

Бійці батальйону “Батьківщина” висловили свою подяку за підтримку та малюнки учням київської школи №15, а також учням всіх шкіл Згурівського району Київської області.

“Ми живемо в умовах війни, і кожен день може стати для нас останнім. Саме тому, щоразу, як ми вирушаємо на завдання, ми дивимось на ваші малюнки. Це – найцінніші з усіх подарунків, адже вони щоразу нагадують нам, навіщо ми тут. Ми тут, аби ви бачили над головою мирне небо. Ми тут, аби ви жили у сильній та квітучій країні. Ми тут заради вас, дітлахи. І ми від усього серця дякуємо вам за те, що ви надіслали нам шматочок вашої любові та надії. Ці малюнки займають почесне місце у нашому штабі, поряд зі зброєю та бронежилетами”, – написали добровольці.

Бійці батальйону вважають дитячі малюнки своїми оберегами та бойовими прапорами. “Варто лише подивитись на них, і на серці стає легше. Це наші бойові прапори, адже не може бути нічого цінніше за ваше дитинство, за ваше щастя та безпеку. Ми пишаємося тим, що українці виховали таких дітей. Ви – майбутнє нашої країни. Ви наша гордість та наші найщиріші побратими”, – переконані захисники України.

Ще влітку школярі допомагали збирати речі та продукти для 34-го батальйону територіальної оборони “Батьківщина” – батьківським комітетом були зібрані теплі речі, питна вода та спальні мішки для добровольців, а діти намалювали тематичні малюнки із закликами до миру та підтримки української армії.

Тепер, коли малюнки надійшли в зону бойових дій, дитяча творчість стала справжнім талісманом для солдат батальйону. Такі малюнки вішають над лежаками, розглядають їх перед виїздом на завдання і навіть кладуть у чохол бронежилета разом із пластиною. Вважається, що дитяча любов та щирість збереже від кули краще, ніж сталь та кевлар.