Тимошенко 2014

Патріоти переламають ситуацію на сході України

14:27 02.05.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко розраховує, що спецоперація, яку сьогодні вранці розпочато у Слов’янську зі звільнення міста від терористів, дозволить переламати ситуацію на сході України.

“Зараз перекриті всі пости, зараз практично ліквідовані всі захисти окупантів та терористів на підходах до Слов’янську. Я вірю, що ми почнемо переламувати ситуацію. Ми будемо спиратися на тих, хто не відступає, хто готовий жертовно служити Україні і хто готовий йти і ціною свого життя повертати наші території. Я думаю, що ситуація зміниться”, – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі з мешканцями міста Золочів Львівської області.

Водночас лідер партії “Батьківщина” вважає, що подальше розв’язання ситуації на сході країни також залежить і від громадян, які зараз мобілізуються до складу бригад територіальної оборони. “У нас вже є тисячі і тисячі людей, які приходять і говорять, що вони готові завтра йти і включатися в оборону України. Ми зробили перший і дуже важливий крок”, – наголосила Юлія Тимошенко.