image-3affce62ab5291a053babe42af2b83da25e80c5ab

Під Дзержинськом поранені троє бійців “Батьківщини”

09:54 04.12.2014

 

2 грудня близько двох годин дня, позиції батальйону “Батьківщина” біля міста Дзержинськ були атаковані сепаратистами з місцевого угруповання та російськими найманцями.

За повідомленнями джерел  у 34-му батальйоні територіальної оборони “Батьківщина”, збройне формування бандитів з окупованої Горлівки, атакували 1-й блокпост  батальйону біля міста Дзержинськ . По добровольцях було відкрито снайперський вогонь із засідки.

По допомогу оборонцям блокпосту висунувся загін бійців батальйону. По дорозі терористи обстріляли транспорт військових, нав’язавши їм бій. Вступивши в перестрілку з бойовиками, вояки “Батьківщини” відтіснили їх з зайнятих позицій та змусили відступити. Про кількість убитих з боку ворога невідомо. Серед бійців втрат нема, однак троє  зазнали сильних поранень. В наслідок обстрілу з підствольних гранатометів, один з них отримав важкі поранення обличчя. Наразі бійці доставлені у шпиталь і з ними працюють медики.

Це вже не перша атака бандитів з так званої “ДНР” на дзержинському напрямку. Раніше потужне угруповання терористів намагалося атакувати місто. Але внаслідок огню української артилерії у відповідь та злагоджених дій бійців 34-го, 1-го та 25-го батальйонів незаконне озброєне формування в районі Дзержинська було знищено.

Замполіт батальйону Марат Сулейманов повідомляє, що ситуація залишається напруженою. Ворог продовжує посилювати горлівське угруповання терористів, та періодично веде обстріл блокпостів. Сили так званої “ДНР” у окупованій Горлівці становлять серйозну загрозу для 34-го батальйону, що в разі наступу окупантів може опинитись у котлі. Позиції бійців надто сильно розтягнуті, і вони відчувають нестачу у бронетехніці.