army1

Поранено 5 бійців батальйону “Батьківщина”

13:41 11.08.2014

За минулу добу біля Дебальцевого було поранено 5 бійців батальйону “Батьківщина” внаслідок танкового і мінометного вогню з боку проросійських бойовиків.

“Вночі позиції, які утримує батальйон “Батьківщина” біля Дебальцевого піддавалися танковому і мінометному вогню з боку проросійських бойовиків”, – повідомив заступник начальника штабу Руху Опору Павло Патарецький.

За його словами, на даний час добровольці “Батьківщини” утримують 10 блокпостів, на які періодично здійснюють атаки сили терористів. “Бійці виконують поставлене завдання. Проблема в тому, що сили батальйону розтягнуті на 140 кілометрів. Щоб закрити і тримати таку протяжність позицій одним батальйоном, це вимагає великих зусиль. Однак наші хлопці мужньо і самовіддано виконують завдання командування АТО”, – зазначив Павло Патарецький.

Він також розповів, що на посилення “Батьківщині” вже прибувають добровольці з нового батальйону, сформованого на основі Руху Опору.

Як відомо, у травні 2014 року у Кіровоградській області на базі Руху Опору було створено 34-й батальйон територіальної оборони “Батьківщина”, який налічував 421 бійця. Більшість з них є професійними військовими різного віку та мають досвід бойових дій у миротворчих місіях у різних країнах світу. Батальйон “Батьківщина” пройшов двомісячну підготовку, а наразі перебуває на передовій військових дій на сході України та бере активну участь у боротьбі з проросійськими бойовиками.

Про створення Руху Опору та можливість вступу до його лав Юлія Тимошенко оголосила 30 квітня 2014 року.