IMG_3571

Рух опору підтримує спортивно-патріотичне виховання молоді

19:25 31.05.2014

Рух опору активно виступає на підтримку заходів, спрямованих на спортивно-патріотичне виховання дітей та молоді.

“Рух опору – це організація, яка намагається об’єднати всі патріотичні сили. Тому коли нам запропонували взяти участь в організації щорічного фестивалю бойових мистецтв, спрямованого на фізичне виховання дітей та молоді, ми погодилися і допомогли в організації”, – сказав керівник штабу Руху опору Олександр Галака в Києві на II Дитячому фестивалі бойових мистецтв “Триратна” школи бойових мистецтв “Чорна пантера”.

Метою проведення фестивалю є пропаганда здорового способу життя. “Нашою метою є фізичне виховання сильних і мужніх людей. Тому ми співпрацюємо з усіма, хто не байдужий до здорового способу життя, і основне наше завдання – це тренування дітей і розвиток їх моральних якостей”, – пояснив організатор, представник школи бойових мистецтв “Чорна пантера” Ярослав Мельник.

Партнером фестивалю також виступила Асоціація громадських організацій “Соціальний захист”, яку очолює Євгенія Тимошенко, дочка лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

“Наша асоціація “Соціальний захист”, яка займається захистом прав дітей, сьогодні підтримує цей фестиваль і школу бойових мистецтв “Чорна пантера”, тому що вони змалку вчать дітей здоровому способу життя, патріотизму, поваги до старших, а також витримки, що дійсно дуже потрібно всім нам зараз в цей складний час. Діти займаються правильною справою: тут формують їх моральні принципи, вчать  поважати і захищати свою країну, себе та свою родину, бути мужніми громадянами своєї країни”, – сказала Євгенія Тимошенко.

Як відомо, 31 травня з нагоди Дня захисту дітей в Музеї національної архітектури та побуту Пирогово у Києві пройшов II Дитячий фестиваль бойових мистецтв “Триратна”, в рамках якого відбулися змагання серед дітей та молоді.