dsc00213 (1)

В батальйоні “Батьківщина” нові втрати

08:54 25.11.2014

 

Замполіт батальйону “Батьківщина” Марат Сулейманов повідомляє, що збройні формування так званої “ДНР” в ніч на 24 листопада зробили спробу знищити блокпост №1, що знаходиться поблизу міста Горлівка.

За словами замполіта, після тривалого затишшя, терористи підігнали установки залпового вогню “Град” та “Смерч” до позицій українських військових та відкрили шквальний вогонь. Зреагувати вчасно бійці не встигли – потужних укріплень, аби надійно захиститись від обстрілу, на блокпості не було.

- Імовірніше за все, атаку на блокпост планувало горлівське угруповання бойовиків та терористична бригада “Оплот”, – припустив Сулейманов. – Обстріл був дійсно потужний. П’ятеро наших воїнів отримали поранення різної важкості. Зараз з ними працюють лікарі. Один солдат не встиг залишити зону обстрілу. Чоловік загинув на місці.

Бійці батальйону, які наразі мають ховати ще одного побратима, обурені. За час так званого “перемир’я”, це вже шостий загиблий солдат батальйону. Терористи відкрито ігнорують всі домовленості та хизуються своїми злочинами у соціальних мережах.

Однак задум терористів провалився – блокпост на місті, а його особовий склад все ще готовий стримувати напад ворога. Вірогідно, що саме перший блокпост становитиме найбільшу загрозу для бойовиків, у разі якщо вони захочуть перейти у масштабний наступ на Костянтинівку та інші сусідні міста.