Тимошенко 2014

Вибори мають зміцнити здобутки революції

22:08 27.04.2014

Кандидат у президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що громадяни України повинні закріпити здобутки революції на президентських виборах 25 травня.

“Йдуть вибори і люди повинні зміцнити на виборах досягнення революції. Все, що стосується президентських виборів – це наше майбутнє, можливість змін в країні і життя кожної людини. Якщо не будемо говорити правду – втратимо країну”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні в ефірі телеканалу “Інтер”.

Лідер партії “Батьківщина” вважає небезпечним для подальшого розвитку країни можливе повернення до влади представника олігархії. “Країна розграбована і знекровлена ​​- і це наш внутрішній ворог. Це олігархія, яка витягнула практично всі наші фінансові сили. Це, іншими словами, потужна політична корупція. І зараз потрібно не допустити, щоб вони взяли реванш”, – підкреслила вона.

На її думку, під час виборчої кампанії боротьба повинна розгортатись не за голоси виборців, а за збереження цілісності та єдності країни. “Коли йде війна в країні, неможливо говорити про завоювання голосів, потрібно говорити про те, що люди повинні відчути, що їх підтримують, їх розуміють, за них борються, і що дуже важливо – що їм служать”, – зазначила кандидат у президенти.

“Головний вибір – це мир, який потрібно отримати будь-якою ціною. Сьогодні ЄС і інші потужні країни в світі роблять все можливе для того, щоб сила санкцій була настільки чутлива для керівництва Росії, щоб вони більше не могли продовжувати цю агресію, коли практично фінансово і економічно в Росії відбуватиметься стагнація, і вона буде руйнуватися так швидко, що агресія проти України стане неможливою. І найголовніше – ми повинні бути сильними”, – додала вона.

Лідер партії “Батьківщина” нагадала, що в даний час створюється Рух опору, до якого можуть долучитися резервісти, які брали участь у бойових діях, у миротворчих місіях ООН. “Це патріотично налаштовані люди, вони готові об’єднуватися і своє життя віддавати за країну. Це величезна частина тієї сили, яку ми повинні сконцентрувати”, – заявила Юлія Тимошенко.