Тимошенко 2014

Юлія Тимошенко оголосила про створення Руху опору проти агресії Росії

19:14 15.04.2014

Лідер партії “Батьківщина”, кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко оголосила про створення в Україні “Національного руху опору” у зв’язку з військовою агресією Росії проти нашої держави.

“Ми зобов’язані українцям сказати правду – Російська Федерація проти України на території східних регіонів, особливо у Донецькій та Луганській областях, почала справжню війну”, – заявила лідер “Батьківщини”.

За словами політика, це війна нового типу – “війна на проникнення, яка на тлі переговорів дає можливість захоплювати нові території, при цьому вводячи в оману світову громадськість.

“За останні 4 роки РФ готувалася до цієї агресії” , – додала Юлія Тимошенко. При цьому, за її словами, у Путіна було два плани.

“План “А” провалила революція Майдану, і провалила маріонетку Кремля – Януковича. План “Б” – це захоплення України шляхом проведення війни нового типу”, – наголосила лідер “Батьківщини”.

Юлія Тимошенко вважає за необхідне, “щоб сьогодні в кожному місті були створені спеціальні мобілізаційні бригади”.
“Від сьогодні всі наші парторганізації знімають вивіски. На базі офісів партії будуть створені мобілізаційні пункти, де всі бажаючі протистояти агресії Росії зможуть приєднатися до народного ополчення”, – заявила лідер “Батьківщини”.

Вона також представила склад першого рівня штабу руху опору: Геннадій Абрамчук (командир спецпідрозділу “Беркут” до 2005 року), Олександр Галака (начальник головного управління розвідки Міноборони 2003-2008), Микола Мельник (генерал-лейтенант ГУР Міноборони), Павло Патарецький (голова координаційного центру громадянської безпеки України), Сергій Бондарчук (екс-голова “Укрспецекспорту”) та Олександр Скіпальский (екс-начальник головного управління розвідки Міноборони).

“Це та перша команда, яка об’єднає лідерів громадянського суспільства, які мають авторитет і довіру. Це українці, які готові йти і захищати Україну”, – зазначила лідер “Батьківщини” і додала, що штаб буде поповнюватися фахівцями військової справи.

Також Юлія Тимошенко повідомила про початок створення трьох бригад територіальної оборони в Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях і зазначила, що в найближчі годину будуть подані кандидатури командирів цих територіальних бригад для призначення і вони вже розпочнуть мобілізацію людей.

“Сьогодні ніхто не може залишитися за межами народного опору. І він потрібен саме тому, що силові структури, армія сьогодні в повній мірі не справляються з поставленими завданнями, тому що їх розграбували, зробили практично підлеглими сусідньої російської держави, підлаштували під план захоплення Росією, тому сьогодні рух народного опору – це не просто рух, який буде підтримувати армію. Це рух, який або захистить Україну, або ні”, – заявила Юлія Тимошенко.

Окрім того, лідер “Батьківщини” оголосила про створення Міжнародного фонду, який акумулюватиме фінансові ресурси, щоб тримати рух опору підготовленим до операцій.

“Наглядову Раду цього фонду представлятимуть особи, яким довіряє вся країна, і які гарантуватимуть, що кожна копійка буде спрямована на захист держави”, – наголосила Тимошенко.