_APX1308

Юлія Тимошенко підтримала військових батальйону «Батьківщина»

15:27 02.10.2015

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко передала військовим батальйону «Батьківщина» 57-ої механізованої бригади Збройних Сил України ікони, освячені напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці у Володимирському соборі в Києві як символ віри в перемогу та оберіг.

Військовим було передано від партії також сучасне високотехнологічне обладнання, яке доставили на передову народні депутати від «Батьківщини» Іван Крулько і Владислав Бухарєв та члени політради партії Михайло Лівінський, Андрій Сенченко, Ірина Веригіна.

Військові батальйону подякували представникам партії та, зокрема, Юлії Тимошенко за турботу, моральну та матеріальну підтрімку, – повідомляє прес-служба партії.

Як відомо, батальйон «Батьківщина» був сформований в травні 2014 року як батальйон територіальної оборони Кіровоградської області та приєднаний до 57-ої механізованої бригади Збройних Сил України.

З часу створення батальйону партія «Батьківщина»  активно підтримує військових, доставляє їм військове обладнання та надає матеріально-технічну допомогу.