ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА

11:37 12.09.2015

Наше село є колискою всього українського: традицій, культури та мови, нашої ідентичності. Українське село та аграрний сектор мають все для того, щоб стати локомотивом української економіки і приносити селянам та державі більший прибуток, ніж нафта та газ. Надзвичайно важливо створити такі умови праці на селі, щоб жити і працювати у сфері сільського господарства було престижно і перспективно.

Саме тому «Батьківщина» пропонує ухвалити закон, згідно якого праця 2-х млн. самозайнятих селян в особистому господарстві буде зарахована до загального трудового стажу.

Велике значення для успішного майбутнього села відіграє створення повних циклів вирощування і переробки сільськогосподарської продукції та виробництво виключно екологічно чистих продуктів харчування.

Партія «Батьківщина» послідовно виступає проти продажу сільськогосподарської землі. Ми пропонуємо провести наступну земельну реформу: земельні паї у селян, які бажають їх продати, буде викупляти лише держава, паралельно буде підвищено орендну плату за земельні паї мінімум до 5% їх реальної вартості.

Ми організуємо та законодавчо забезпечимо пільгове, під 8-10% річних, кредитування фермерів, малих сімейних підприємств та особистих селянських господарств.

Дуже важливим є рішуча ліквідація корупції у сфері торгівлі та скасування необґрунтованих націнок. Результатом цього стане встановлення справедливих закупівельних цін на м’ясо, молоко, овочі та іншу продукцію з селянського подвір’я, модернізація виробництв задля оздоровлення навколишнього середовища. Ми також поновимо на селі систему обслуговуючих кооперативів на основі виробництва екологічно чистих продуктів харчування.

Партія «Батьківщина» не допустить прийняття запропонованої нинішньою владою адміністративно-територіальної реформи, яка знищує село. Всі земельні, реєстраційні, нотаріальні та інші питання будуть вирішуватись сільською радою. Також буде повернена швидка та безкоштовна видача всіх актів права власності на землю без будь-яких хабарів. А більшість податків та зборів треба залишити для розвитку місцевих громад, аби відновити роботу сільських шкіл, лікарень та дитячих садків; аби будувати житло для молодих сімей на селі; аби забезпечити земельними ділянками лікарів, вчителів та працівників культури.