ПЕРЕМОГА НАРОДОВЛАДДЯ

11:42 12.09.2015

Після перемоги Революції Гідності, ціною якої стали людські життя героїв Небесної сотні, ми маємо зробити все, щоб унеможливити узурпацію влади. Надійним бронежилетом для української демократії стане надання громадянському суспільству максимально широких прав по контролю за владою. Ми не дозволимо політикам вкотре усунути громадян від управління країною.

Необхідно законодавчо закріпити обов’язкове створення при Президенті України, Уряді, кожному відомстві та міністерстві незалежної громадської ради, яка отримає право блокуючого голосу. Завдяки цьому ради зупинятимуть будь-які корупційні рішення, чи акти, що порушують права людини. У склад цих незалежних громадських рад будуть входити відомі експерти і авторитетні громадські діячі.

Важливим пунктом на шляху втілення європейських стандартів в Україні стане запровадження системи Електронного Уряду, яка змусить урядовців враховувати думку народу в реальному часі та не дасть можливості приховувати суспільно-важливу інформацію. Послуги та усю потрібну інформацію від держави можна буде отримати Інтернетом безкоштовно або за невелику платню, як у США та країнах Європейського союзу. Цьому також сприятиме впровадження новітніх технологій та стандартів мобільного зв’язку.

Партія «Батьківщина» також вимагає скасувати недоторканість одночасно для Президента, народних депутатів і суддів, яку посадовці часто використовують для уникнення відповідальності за вчинення злочинів, корупції і свавілля.

Партія вважає за необхідне зробити можливим відкликання народного депутата та прийняття закону про процедуру імпічменту Президента, щоб не допустити повторення історії з Януковичем, який грубо порушував Конституцію України.

Партія «Батьківщина» підтримує ухвалення закону про прозорість фінансування партій, як одну із найголовніших вимог громадянського суспільства. Цей закон дає можливість громадянам знати, хто конкретно стоїть за кожною політичною силою.